top of page
Пошук

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ДАТСЬКУ ПОЛІЦІЮ (хабарів)


Датська поліція дуже дружня та відкрита до допомоги, особливо для українців. Якщо ви вʼїзжаєте в Данію на одному з наших автобусів або на машині з українськими правами, поліція зупинить вас для перевірки документів. Не хвилюйтесь, вони лише хочуть допомогти і впевнетись що ви вʼїзжаєте в Данію в безпеці.

Датська поліція НІКОЛИ не вимагає хабарів. Що б ви не зробили, ніколи не пропонуйте гроші датській поліції. Хабарі недопустимі в Данії і це є серйозне порушення закону запропонувати гроші поліції.

Ще раз для ясності - датська поліція НІКОЛИ не вимагає грошей чи хабарів. Цього немає в датській культурі. Загалом, хабарів є недопустимі в датській культурі в будь яких місцях.


Датська поліція завжди робить все для того щоб допомогти людям, які цього потребують. Якщо поліція зупиняє вас на кордоні чи в будь якому іншому місці - це тому що вони хочуть допомогти вам. Тому не переживайте і не нервуйте якщо до вас звертається поліція. Вони хороші люди! (Фотографії з "кризи сирійських біженців" у Данії. Ви бачите, що поліція дуже доброзичлива та корисна.)

(Фото з датського музичного фестивалю. Поліція допомагає молодим людям у змаганнях з випивки.)


Post: Blog2_Post
bottom of page